2,126
edits
Alphagenics (talk | contribs) (→Perks) |
Alphagenics (talk | contribs) (→Perks) |
||
Line 99: | Line 99: | ||
|- | |- | ||
| [[File:mvhq-effect.png]] || style="text-align: left;" | MVHQ Effect || Effect | | [[File:mvhq-effect.png]] || style="text-align: left;" | MVHQ Effect || Effect | ||
|- | |||
| [[File:mvhq-speechbubble.png]] || style="text-align: left;" | MVHQ Speech Bubble|| Speech Bubble | |||
|- | |- | ||
| [[File:jacket_M_mvhqhoodie.png]] || style="text-align: left;" | MVHQ Hoodie || Clothing | | [[File:jacket_M_mvhqhoodie.png]] || style="text-align: left;" | MVHQ Hoodie || Clothing |