List of NFT furni: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 210: Line 210:
|-
|-
| [[File:nft_h23_dollarrug_icon.png]] || style="text-align: left;" | $100 Rug || 500 || 311 || 16 Aug 2023
| [[File:nft_h23_dollarrug_icon.png]] || style="text-align: left;" | $100 Rug || 500 || 311 || 16 Aug 2023
|-
| [[File:nft_h23_scarecrow_icon.png]] || style="text-align: left;" | Autumn Scarecrow || 500 || - || 6 Sep 2023
|-
|-
|}
|}

Navigation menu